Witaj na Forum PTram - Twoim tramwajowym centrum dodatków do gier serii Trainz! Powracamy po dłuższej przerwie z nową werwą do działania. :) Enjoy and have fun!


Archiwum Shoutboxa
avatar
W wielkim mieście nic nie słuchać. Praca, pandemia i jakoś się to kręci. Ostatnio to ja pykam w cities skyline Tongue Polecam.
avatar
Nie mam pojęcia :migreen: Mapka wisi gdzieś w chmurze. Jeśli znajdę trochę wolnego to może i by się coś ogarnęło. Big Grin
avatar
@Romul, co tam w wielkim świecie słychać? Smile Planujesz powrót do tworzenia czegoś do Trainz?
avatar
Tęskniłem <3 Trainza nie ruszałem chyba ze 2 lata. Co słychać? Gdzie się podziewa mój ulubieniec Italiano? Majster od banów Smile)
avatar
Stary Blodz, teraz Romul - bo tak doroślej haha
avatar
Siemandero mordeczki ?
avatar
Wszystko powinno działać bezproblemowo.
avatar
Cały czas o Was pamiętam Tongue
avatar
Zaktualizowałem wątek i podlinkowałem paczkę zdjęć kozła ze Słupska
avatar
Dobry wieczór
avatar
@Shaggy821, łapaj Swinga
avatar
Mam zdjęcia pod Trainza, znajdę czas to wrzucę na hosting i zedytuje post w wątku, który tu zakładałem pod zdjęcia obiektów
avatar
Witam, wybaczcie za nieobecność
avatar
Witamy weterana na pokładzie.
avatar
Witam całą brygade :-)
avatar
Okej, dzięki Smile
avatar
Pesy chyba nie. Inny skrypt.
avatar
A Pesy?
avatar
Nowy Konstal N jest pod niego zrobiony. Następne modele też będą. Powinny działać również z tramwajem hamburskim V6E z DLS, zresztą jest na nim wzorowany. Zobacz też mapki z DLS V6E Frankenberg i Mittelstadt.
avatar
Bry, mam pytanie. Co daje wyzwalacz kierunkowskazów który jest w Download? Któryś tramwaj już rozumie jego "polecenie" czy jest bo jest?