Witaj na Forum PTram - Twoim tramwajowym centrum dodatków do gier serii Trainz! Powracamy po dłuższej przerwie z nową werwą do działania. :) Enjoy and have fun!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duewag GT6 #2513
#1
   
Czy ktoś zrobi dodatek
Tramwaj Duewag GT6 #2513.
Dodatek do Trainz:
2004,2006,2009. 
Dołączam zdjęcie.
Proszę o odpowiedź.
#2
Takowy helmut już jest, wystarczy go oteksturować odpowiednio, oraz zmienić tylne światła oraz usunąć światła Smile
#3
(08-06-2020, 01:23 PM)Patryk napisał(a): Takowy helmut już jest, wystarczy go oteksturować odpowiednio, oraz zmienić tylne światła oraz usunąć światła Smile
Czy ktoś by podjął się tego zadania?.
Proszę o odpowiedź.
#4
Do tego trzeba posiadać gmax, które wymodelował pan Piotr. Bez tych modeli taka przeróbka nie ma szans. Chyba żeby samemu wymodelować, a to nie jest 5 minut roboty. Swoją drogą to kiedyś pisałem do p.Piotra o udostępnienie modeli GT6, GT8 i 105/805Na było nie było potrzebne mi są do właśnie takich przeróbek (Project GRUDZIĄDZ) więc byłbym w stanie pokusić się i o wagon, o którym mowa jest w tym wątku. Cały czas czekam puki co na paczuszkę modeli od p.Piotra Smile
#5
Zrobić to mogę, lecz teraz nie mam tyle czasu (Praca w tygodniu+Obsługa Linii Turystycznych w Poznaniu) Jeśli znajdę czas, to spoko. Zrobię!
#6
Wink 
[Obrazek: 2d547e9fe1579a3dm.png]
Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości