Witaj na Forum PTram - Twoim tramwajowym centrum dodatków do gier serii Trainz! Powracamy po dłuższej przerwie z nową werwą do działania. :) Enjoy and have fun!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thalys kombinejszyn... dodatki z vervą ;)
Ogólnie model jak dla mnie bajka (Pierwszy repaint pod mapę Kiwna się już robi Smile )
- Dźwięki trochę bolą (ale na dniach wydam Dzwonek oraz Dźwięki Silnika podczas jazdy)
Mam nadzieje że jak skonczysz serie Swingów to zaczniesz robisz coś trzy-członowego (Nie odbierz tego jako koncert życzeń) typu: Twist/Gamma/Nevelo. (A co do gammy to nawet zdjęcia na model mogę podesłać Big Grin)
Jak wydasz dźwięki to zrobimy aktualkę i podepne Twoje.

Co do nastepnych kroków to Twist mi się podoba, więc może wezme się za nie - pożyjemy zobaczymy Smile
[Obrazek: yearof.png]
(06-01-2020, 04:42 PM)Thalys napisał(a): Hmm, tak to jest jak sie wyzbywam staroci z Trainza... Już z jakąś rogatką tak miałem. One są zgodne z aktualnym standardem innych 105Na?
A gdzie tam! Są to wersje z 2010 roku. O ile 105tki dostały nowszą wersję, tak z 205tki korzystam dalej  Big Grin
205tka jest jeszcze na moim starym kuidzie (211305), wiec tam nie ma ryzyka nadpisania. No nic, musisz sobie je sklonowac. Tongue
Jak ustawić w Swingu DestSignTable? Przy ustawieniu np: 5-Majkow na czole nic nie wyświetla a po boku zamiast osobno liczby i kierunku wyświetla liczba-kierunek w miejscu kierunku Undecided
Kibelki, 105-tki i Lydki. Ja was wszystkie sfotografować chce Tongue
I'm having problems with the pantograph, I raise it by pressing the "End"-button, but when I start drive, it falls down. AI-drivers have it down all the time. This seems to be the problem on all your trams on tour website.

Otherwise; fantastic work!!
//Jocke ze Szwecji
You must open show details option in C element in surveyvor and select "Pantograf: przedni"
(06-03-2020, 07:35 PM)slaskiMK napisał(a): Jak ustawić w Swingu DestSignTable? Przy ustawieniu np: 5-Majkow na czole nic nie wyświetla a po boku zamiast osobno liczby i kierunku wyświetla liczba-kierunek w miejscu kierunku Undecided

Bo to jest rozwinięta wersja DestSign. Kierunek ustawiamy po prostu wpisując "DW.GLOWNY", "BUKOWA" etc. (bez cudzysłowu w TRS oczywiście). Aby ustawić nr linii należy wpisać kod: [P]1-1-1-1-1 (lub inny nr linii)
Czyli jak mam to zapisać w regule?
Przecież napisałem w poście wyżej...
Nie rozumiem Sad Najpierw wpisać kierunek a potem numer linii? MAJKOW5-5-5-5?
Tworzysz dwie destynacje w DestSignTable.

Pierwsza to w Twoim przypadku
MAJKOW

Druga to
[P]5-5-5-5-5

Ustawiasz w maszyniście najpierw jedną, potem drugą. Każdy kolejny numer linii też musi być wpisany w tej formie, bo jest 5 wyświetlaczy, które obsługują numer linii.
No nareszcie działa! Dzięluje za wytłumaczenie Blush
Czy tylko ja tak mam z członem A?

[Obrazek: 493fecd8dd5d2a24m.jpg] [Obrazek: dbed32e5d1975e89m.jpg] [Obrazek: dff8ffdbc28fa072m.jpg]

Pozostałe człony są ok.
Chyba, że archiwum nie tak się rozpakowało. Winrar wywalał błąd i nie chciał rozpakować. Tak samo 7zip.
Pobierałem plik kilka razy.
Dopiero Total Commander dał radę.
Hmmm, chyba jesteś pierwszy, który to zgłasza, więc nie wiem. RBach tez nic nie zgłaszał.
A podeślij mi sam człon A. Może faktycznie coś z archiwum.
Prosze:

http://trainzverve.com/download/SwingA.rar
Niestety nadal to samo.
Wygląda na jakiś bug w configu, bo skrypt jest chyba ok. Działa bez zarzutu w pozostałych członach.
Dla pewności jutro sprawdzę na innym kompie.
A masz ten skrypt odkodowany?, bo krzyczy coś o liniach 1175 i 1609. Tak jakby był wpis w skrypcie, a nie było w configu.  Undecided Undecided

Ok. Pesa jest pod TANE?
Jest ok, ale trainz build 2.9? i jakim cudem cztery człony działają w 2009.
Wymyśliłem co jest nie tak.

Wywal library od skrytpów jazzów i zainstaluj paczke raz jeszcze. RBach nadpisywał biblioteke, bo dodawalismy wycieraczke do pierwszego członu.

//Edit, byłeś szybszy chyba, nie zauważyłem Twojej edyty.

Załozenie było takie, ze ma dzialac od TS2009 w góre, ale to dlaczego nie dziala Ci ten człon moze byc odpowiedzią w pierwszej czesci mojego posta. Moze masz tam Jazzy zainstalowane i ich biblioteke?
To może być to. W TANE instalowałem tylko to, a w 2009 na laptopie i kompie instalowałem wcześniejsze pesy.
Po meczu wywalę script library i zainstaluję na nowo.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości