Witaj na Forum PTram - Twoim tramwajowym centrum dodatków do gier serii Trainz! Powracamy po dłuższej przerwie z nową werwą do działania. :) Enjoy and have fun!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiwno 2020
#1
Ahooj! 
Klika fotek z budowy fikcyjnej Mapy Kiwno 2020. 
Dokładniejszy opis dodam na dniach Smile 

Pętla Osiedle Wolne 

[Obrazek: 2020-05-25-123012.jpg]

Trasa na "Wolne" 

[Obrazek: 2020-05-25-123029.jpg]

Wjazd do przyszłej zajezdni Milowicka tu miedzy innymi powstanie Zakład Modernizacji i Napraw Tramwajów, Zakład Torowo-Sieciowy, Nadzoru Ruchu jak i Zakładowej Służby Ratunkowej. 

[Obrazek: 2020-05-25-123043.jpg]

Odcinek przyszłej trasy na "Błażeja" który zostanie dokończony w drugiej wersji Mapy Kiwno 2021 

[Obrazek: 2020-05-25-123116.jpg] Dedykowany odcinek pod tramwaje dwukierunkowe (m.in przyszła Pesa Swing Duo od VTL'a oraz Gt8ZR Piotra, oraz inne)

Czekam na wasze propozycje co do Mapy, co dodać, jakie mają być linie 

P.S Mape buduje na podstawie odcinków tras z rożnych polskich miast. Także tym bardziej jestem na otwarty na propozycje  Wink
#2
No nie powiem screeny prezentują się fajnie. Bardzo podoba mi się jak zmieściłeś torowisko między jezdnią a roślinnością, czuć taki podmiejski klimat. Mógłbyś zrobić coś na wzór trasy na Konstantynów w Sosnowcu, czyli jednotor z trójkątem Smile
Kibelki, 105-tki i Lydki. Ja was wszystkie sfotografować chce Tongue
#3
Rondo Daltreda.
[Obrazek: 906cdc18089e2e51m.jpg]

Ulica. Grochowska - Do Pętli Osiedle Wilcze 
[Obrazek: 1aac5e2da8f99298m.jpg]
[Obrazek: 2532683cd65f8c21m.jpg]
#4
Podoba mi sie ten klimat. Swietny dobor barw i oswietlenia. Smile
[Obrazek: yearof.png]
#5
No! Nareszcie rondo tramwajowe Smile Fajnie to wygląda, przypomina to trochę trasę do Mysłowic przez Szopienice. Na ostatnim stoi Lajkonik?
Kibelki, 105-tki i Lydki. Ja was wszystkie sfotografować chce Tongue
#6
(05-27-2020, 06:00 PM)slaskiMK napisał(a): Na ostatnim stoi Lajkonik?

Nie, to jest Avenio z Trainz.de Smile
#7
Lecimy z Kolejnymi Screenami z Mapy!
Zjazd z Ronda Kierunek do Zajezdni Bolkowicka
[Obrazek: 39062e9f84e74758m.jpg]

Nie istniejąca odnoga do Michałowic
[Obrazek: 039fcd2dce7e2447m.jpg]
[Obrazek: 21a2b752f6182ccfm.jpg]

Trasa do Bolkowic w czasie Modernizacji
[Obrazek: bf8a222ae234e04em.jpg]
[Obrazek: 2273f1bb1b80c50cm.jpg]
#8
Chyba szykuje się jedna z lepszych map na PTramie! Super wyszła ci ta zapuszczona odnoga, wygląda jak dawne odgałęzienie linii do Wojkowic w Będzinie. Super jet też ten odcinek "modernizacyjny". Napewno będzie jeżdżone!
Kibelki, 105-tki i Lydki. Ja was wszystkie sfotografować chce Tongue
#9
Hmmm, tu łuk nie za ostry? https://images90.fotosik.pl/373/39062e9f84e74758.jpg
[Obrazek: yearof.png]
#10
Już jest poprawiony Smile
#11
Więc na dzień 30.05.2020 moge uznać ze układ torowy jest skończony w 100% a mapa gdzieś około 35-40%
Prezentuje wam dziś kolejne screeny co i jak jest zrobione Smile

Na sam początek trasa do Łabowic.
[Obrazek: f2b5187515e3f212m.jpg]
[Obrazek: 196807c32b557e37m.jpg]
[Obrazek: f1e8cf878a1344bem.jpg]

Pętla Słoneczna, tory pójdą dalej do Zajezdni Słoneczna 
[Obrazek: e0cf86e5bb349c43m.jpg]

Trasa do Słonecznej
[Obrazek: fd1dccee64fa5382m.jpg]

Odcinek do Kiwnowskiego Szybkiego tramwaju oraz Pętli Słoneczna (Dalej do zajezdni)
[Obrazek: 89935a753d399d63m.jpg]


Dziś postanowiłem również pomyśleć nad Dedykowanymi dla Mapy Malowaniami Tramwajów (Tatra T2, Praska Tatra KT8D5R.N2P
Ptramowskie 105tki, Siemens Avenio oraz w przyszłości Swing Thalys'a oraz eNki)

Po weekendzie wstawię fotki ze wszystkich Pętli jakie są na mapie oraz Tras Tramwajowych, no i może również centrum Miasta Kiwno Tongue
#12
Fajnie ci to wyszło. Najbardziej przemawia do mnie chyba ten stary zarośnięty jednotor. W sam raz na Śląską solówkę. Na końcu brakuje tyljo trójkąta i wtedy śląsk pełną gębą.
Kibelki, 105-tki i Lydki. Ja was wszystkie sfotografować chce Tongue
#13
  No to tego.. Co słychać w Kiwnie? - Do ukończenia mapy zostało gdzieś 35-40% 
                                                          Aby utrzymać was w ciekawości będę sporadycznie wstawiał po jednym screenie z ciekawych miejsc 
                                                        
                                                     Co zostało do zrobienia?   
                                                    - Trasa Szybkiego Tramwaju.
                                                    - Trasa Jednotorowa przez las i wsie.
                                                    - Malowania Pojazdów (Swing oraz 105tki,eNa i.......Tatry T3 - KT8D5.. Ukończona)
                                                    - DestSingTable z końcówkami oraz liniami            
                                                    - Linia Wahadłowa przez Rynek (Coś na zwór linii 38 w Bytomiu)
                                                    - Sieć Trakcyjna na pozostałych fragmentach sieci) 
                                                    - Dwie zajezdnie tramwajowe (Nowa - na obrzeżach Miasta, Stara - W centrum, docelowe Muzeum Komunikacji Miejskiej)
                                                  
                                                                                                               P.s Thalys - Swing idealnie pasuje na Mape :p 
                                                             [Obrazek: be4a029cee3692c5med.jpg]
#14
Really great work, looks fantastic!
//Jocke ze Szwecji
#15
ŁOOO panie ale szybko ci to poszło, pozostaje tylko czekać! Fajny pomysł z tą linią wahadłową, a słysząc o jednotorowej linii przez lasy i wsie to nasuwa mi się jedno skojarzenie: GOP Linia 25 Big Grin
Kibelki, 105-tki i Lydki. Ja was wszystkie sfotografować chce Tongue
#16
Wygląda pieknie w tej urokliwiej scenerii. Smile Good job. Smile

Tyko szkrinuj go z Destem i pasażerami Tongue Nie bawmy sie w ghost town Tongue
[Obrazek: yearof.png]
#17
Projekt tymczasowo zawieszony. Brak czasu.
#18
Niestety, trainz wczoraj stwierdził że usunie wszystkie dodatki jakie miałem. ]
Z przykrością informuje ze Mapa niestety nie wyjdzie.
#19
Wymiotło Ci wszystko z dysku?

Próbowałeś naprawy bazy danych?
[Obrazek: yearof.png]
#20
Próbowałem i nic.
Od wczoraj instaluje wszystkie dodatki ponownie, więc się zrobi Nowe Kiwno!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości