Witaj na Forum PTram - Twoim tramwajowym centrum dodatków do gier serii Trainz! Powracamy po dłuższej przerwie z nową werwą do działania. :) Enjoy and have fun!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin forum PTram
#1
Drodzy Użytkownicy,

Na forum Ptram obowiązuje następujący regulamin:

1. Zabrania się naśmiewania z innych użytkowników bez względu na reprezentowane przez nich poglądy związane z działalnością serwisu Ptram oraz poglądy polityczne, moralne, religijne.

2. Zabrania się naśmiewania z innych użytkowników forum z powodu ich wieku czy umiejętności i talentów twórczych.

3. Zabrania się naśmiewania z dodatków tworzonych przez użytkowników forum, krytyka dozwolona.

4. Nakazuje się tematy zakładać we wskazanym przez opisy dziale.

5. Zabrania się pisania postów nie związanych z tematem.

6. Zabrania się używać słów oficjalnie uznawanych za wulgarne oraz słów w języku potocznym uznawane za obrażliwe (np. Dziecko Neo).

7. Zabrania się nadużywania znaków, symboli graficznych, emotów w jednym poście.

8. Nakazuje się dbać o interpunkcje oraz ortografie.

9. Nakazuje się używać wyszukiwarki przez założeniem nowego tematu.

10. Zabrania się pisania całych postów dużą literą.

11. Zabrania się pisania postów jeden pod drugim – należy zeedytowac wcześniejszy post.

12. Nakazuje się nazywać zakładane przez siebie tematy odpowiednio do zawartej w nich treści.

13. Zabrania się wykłócania z moderatorami w sprawach przyznanych warnów czy banów.

14. Zabrania się umieszczania awatarów zawierających treści niezgodne z obowiązującymi powszechnie prawami etycznymi i moralnymi.

15. Regulamin obowiązuje na: stronie PTram’u, forum PTram’u, ShoutBox’ie oraz w Prywatnych Wiadomościach wysyłanych za pośrednictwem forum PTram.

16. Zabrania się wywlekania PRYWATNYCH spraw userów na forum. Za prywatną sprawę userów uważa się wydarzenie, które nie nastąpiło w jednym z wyżej wymienionych części serwisu PTram.

17. Zabrania się tworzenia nowego konta, w celu ominięcia banów terminowych na forum.

18. Dozwolone jest umieszczanie podpisów o treści nie dłuższej niż 130 znaków (ograniczone blokadą), zawierających nie więcej niż jedną grafikę. Podpis nie może zawierać treści nie zgodnych z prawem, powszechnie uważanych za obraźliwe lub propagujące przemoc. Administracja zastrzega sobie prawo do skierowania prośby o zmianę sygnatury, bez podania powodu.

19. Użytkownicy łamiący powyższy regulamin mogą zostać ukarani poprzez: przyznania warnów w liczbię od 1 do 3 – co równoznaczne jest z zablokowaniem możliwości pisania na forum, banem tymczasowym – 30 dniowym lub 60 dniowym, banem bezterminowym – dożywotnim, zablokowaniem możliwości wysyłania Prywtanych Wiadomości do innych użytkowników, zablokowaniem możliwości wstawiania sygnatur oraz awatarów, zablokowaniem możliwości pisania w ShouBoxie.

20. Odwołanie w sprawie warnów przyznanych przez moderatorów należy wysyłać do administratora forum w ciągu 3 dni od przyznania warna. Odwołania w sprawie warnów czy banów przyznanych przez administratora forum należy wysyłać do administratora głównego serwisu PTram (ptram) w ciągu 3 dni od dnia przyznania. Odwołania od warnów rozpatrywane są w ciągu 14 dni. Odwołania od banów rozpatrywane są w ciągu 5 dni.

21. Każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia (utwór) przekazany na rzecz działalności serwisu ptram.eu przez twórcę utworu podlega następującym ustaleniom:

a) Administracja serwisu PTram.eu nabywa prawa do zarządzania utworem
b) Administracja serwisu PTram.eu nie będzie zmieniać, ukrywać autora danego utworu
c) Administracja serwisu PTram.eu uzyskuje od autora utworu zgodę na wykorzystywanie dzieła przez okres 3 lat od chwili wydania pozwolenia.

22. Nakazuje się umieszczanie w swoich postach screenów, zdjęć, grafik jedynie w formie miniaturek, aby nie opóźniać procesu ładowania strony. Miniaturki w postach należy umieszczać w sposób uporządkowany, nie wpływający na zniekształcenia obrazu (rozszerzanie) forum. MOCNO SUGEROWANE jest umieszczanie grafik w plikach o formacie .jpg. Zdjęcia/screeny/grafiki umieszczone niezgodnie z regulaminem (w pełnym rozmiarze) będą bez ostrzeżeń usuwane.


Pozdrawiamy

Zespół PTram Team


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości