Witaj na Forum PTram - Twoim tramwajowym centrum dodatków do gier serii Trainz! Powracamy po dłuższej przerwie z nową werwą do działania. :) Enjoy and have fun!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żabcze
Jako, że jest to na nowym forum mój pierwszy pościk to witam Was serdecznie! :D Na dobry początek przedstawiam Wam kilka screenów z mojego nowego projektu.  Póki co jeszcze nie mam dogłębnej koncepcji na ciekawszą historię tej sieci oraz, aby ją jakoś opisać, jednak myślę, że wraz z postępem prac, które sukcesywnie postaram się Wam udostępniać pojawi się również opis i zarys całej sieci. Póki co wiadomym jest, że jest to średniej wielkości miasto, w którym znajduje się kilka fabryk. Nie zabraknie w nim starówki oraz wielu "pamiątek" po poprzednim ustroju politycznym.

Na chwilę obecną powstała pętla znajdująca się w miasteczku ościennym oraz wjazd do miasta przez osiedle z wielkiej płyty na przedmieściach. Segmenty nie są jeszcze w 100% gotowe, z pewnością pojawią się na nich jeszcze jakieś znaki drogowe oraz pojazdy, a także rozważam podmianę sieci trakcyjnej (stąd też w niektórych miejscach tory nie są pod drutem). Poniżej kilka screenów, wszelkie sugestie i uwagi są mile widziane ;)
[Obrazek: c39b824b34bbed19m.jpg][Obrazek: db8e7711669145cem.jpg][Obrazek: 09ef7327aba628c4m.jpg]
[Obrazek: 9f1e58d35136bee5m.jpg][Obrazek: afda21619d3c93c7m.jpg]
[Obrazek: 5ae3323340f015f1m.jpg]
W wolnej chwili zapraszam Smile  https://www.facebook.com/bimba.przez.swiat
Fajnie to wygląda a na pewno ciekawie pobawiłeś się roślinnością. Skoro ma to być w pewnym sensue tramwaj podmiejski to proponowałbym w kilku miejscach powykrzywiać torowisko. No i przydałby się jednotor   Wink
Kibelki, 105-tki i Lydki. Ja was wszystkie sfotografować chce Tongue
Jednotor obowiązkowo pojawi się, na drugiej trasie poza granice Żabcza oraz być może na jakimś krótkim odcinku w centrum miasta (coś na wzór ulicy Święty Marcin w Poznaniu). Co do krzywizn toru to zapewne przy końcowym wykańczaniu danej linii pobawię się w jakieś pochyłości Smile
W wolnej chwili zapraszam Smile  https://www.facebook.com/bimba.przez.swiat
W takim razie kibicuje kolejnej dobrze zapowiadającej się mapie
Kibelki, 105-tki i Lydki. Ja was wszystkie sfotografować chce Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości